MCG Çakmak Termal

Spa merkezimiz ve farklı konseptleri ile hizmet veren MCG ÇAKMAK THERMAL HOTEL; Şehir merkezine 8 km. Zafer Bölgesel Hava limanına ise 59 km mesafededir..

193Oda
3Restaurant
3Bar
4Havuz

MCG Çakmak Termal

1. Odalar & Suitler
Otelimiz toplamda 193 oda 390 yatak kapasitelidir. Misafir odalarında sunulan hizmetlerimiz; LCD ekran TV ve Uydu Yayınları, Telefon, Merkezi Klima sistemi, Minibar, Elektronik emanet Kasa,, Makyaj ve Çalışma Masası ,Kablosuz ADSL İnternet Bağlantısı, Oda Servisi, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.
2. Spa & Wellness
Asya mimarisi içerisinde benzerlerinden ayrılan olağanüstü bir mimariye sahiptir. 4000 Metrekarelik geniş bir alandaki SPA merkezi, Afyonkarahisar’ın şifa kaynağı termal su ile birleştirerek sunar.
3. DÜĞÜN, DAVET, KONGRE ve TOPLANTI
MCG ÇAKMAK THERMAL HOTEL’ in birbirinden farklı ve konforlu 4 salon ve 1 büyük fuaye alanı, çeşitli is ve özel toplantılarınız, özel davetleriniz ve konferanslarınız için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri ile donatılmış Toplantı ve Gala Salonlarımızda, en etkili buluşmaları, düğün ve toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz
4. MCG Restorantlar
1 Büyük Restorant 1 alakart Restorant ve 10 adet Localarımızla Hizmet sunmaktayız.